Teenused
Mida pakume:

Pakume võimalust Perega (dega) ja sõpruskonnaga puhkamist Mäe talu territooriumil, samuti on võimalik pidada laste sünnipäevasid, väiksemaid pulmi ja muid kokkusaamisi. Lisaks puhkamisele on võimalik tutvuda alpakadega ja erinevate kodulindudega. Võtame vastu gruppe lasteaedadest ja koolidest.

Võimalus tellida toitlustamist (eelneval kokkuleppel). Meil on olemas laste mänguplats, katusealune, grillimis ja telkimisvõimalus. Olemas on tiik, kus saab suvel ujuda ja kalastada (10 erinevat liiki kala).
Lähiümbruskonnas teha ja näha:

Paluküla Hiiemägi kõrgus merepinnast 106 meetrit. Paluküla Hiiemägi tekkis viimase jääaja lõpul mandrijää taandumise tulemusena. Talvisel ajal on valgustatud erinevad suusarajad, saab kelgutada, lumelauaga sõita. Paluküla Hiiemäel ja selle ümbruses on mõeldud suviseks kasutuseks matka-ja jalgrattarajad.

Loosalu järv on kõige suurem rabajärv Eestis 34.1 hektarilise pindalaga. Loosalu järvest 200 meetrit põhja poole asub veel teinegi järv Väike Loosalu (3,4 hektarit). Neid ümbritseb Loosalu raba sadade väikeste laugastega ja imeilusa rabamaastikuga.

Koostööpartnerid:
Kaire Magus Maailm